WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

Hakkımızda

VEKTÖR DEKOR

1992 yılından günümüze kadar irili ufaklı birçok proje gerçekleştiren şirketler grubunun bilgi birikimi ve tecrübelerinin bir özeti olarak ortaya çıkmıştır.

            1992 yılından günümüze Resmi kurumlar ve özel sektör olmak üzere anahtar teslimi inşaat taahhüt işleri, konut ve işyeri inşaatları, park inşaatları, kat karşılığı inşaatlar, fabrika binası inşaatları, hastane inşaatları, toplu konut inşaatları, çimento fabrikası renevasyon işleri, SGK merkez inşaatları, dekorasyon, proje, tasarım ve uygulama gibi birçok inşaat işini başarıyla ve gururla ortaya koymuştur.

VEKTÖR DEKOR bu tecrübe birikiminin devamı olarak 2020 yılında yurt içi ve yurt dışı inşaat ve taahhüt işleri yapmak üzere İstanbul Başakşehir merkezli olarak kurulmuştur.

Bugün dünya değerleri ile entegrasyon sağlamış, ülke ekonomisine katkıda bulunan, iş imkanı yaratan sürat ve kalite anlayışını birleştirmiş, bu nedenle de uygulamaları ile takdir toplayan bir konuma sahip olmuştur.

Konumunun ve sorumluluğunun bilincinde olarak VEKTÖR DEKOR bünyesindeki şirketler;

İnşaat, Proje, Tasarım, Uygulama, Danışmanlık, Sanayi, Tarım, Hayvancılık, İthalat ve İhracat sektörlerinde yer almaktadır.

Grubumuz her yeni projede profesyonel bir bakış açısı ile mütevazi bir heyecan hissetmekte, titizlik ve kaliteden ödün verilmemesi hususlarını olmazsa olmaz görmekte, bu prensiple çalışmaktan ve her işini sanat eseri olarak yapmaktan onur duymaktadır.

01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL

EKİBİMİZ

02.
Copyright © 2022. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK